Op 23 april is het in heel Vlaanderen Buitenspeeldag, en ook Brussel doet mee. Overal vind je gratis activiteiten terug om samen met je vrienden buiten plezier te maken. Bekijk hier onze tips!
Op verschillende plaatsen in Brussel kan je terecht voor activiteiten die georganiseerd worden tijdens Buitenspeeldag. Bekijk een paar van onze tips waar je buiten kan spelen, sporten, tekenen en nog veel meer. Alle activiteiten zijn gratis en je moet je niet op voorhand inschrijven.
Dit zijn onze tips:
-
Abattoir - Anderlecht

In de Abattoir in Anderlecht organiseert Cultureghem een groot overdekt speelterrein waar iedereen welkom is.
De hal van het abattoir wordt helemaal omgevormd om er te spelen, sporten, ontdekken en nieuwe mensen ontmoeten.
Het speelterrein is open van 12 uur tot 17 uur.
-
Brigitinnenpark - Brussel

Tekenen, sporten, spelen … In het Brigitinnenpark in Brussel organiseert de Brede School stad Brussel verschillende activiteiten.
Iedereen tot 12 jaar is welkom en kan gratis deelnemen. De activiteiten gaan door van 13 uur tot 17 uur.
-
De Rode Piste - Neder-Over-Heembeek

In de Rode Piste aan de Versailleslaan organiseert GC Nohva een namiddag in het teken van ontdekken.
Ga de buurt ontdekken met een theesalon en door op de fietspiste te tekenen.
Dit is voor alle leeftijden en gaat door van 13 uur tot 17 uur.